Edit

Skontaktuj się z nami!

Biuro Centralne

Biuro regionalne

Odszkodowania za uszkodzony pojazd

Likwidacja szkód komunikacyjnych przez towarzystwa ubezpieczeniowe nie zawsze prowadzona jest z poszanowaniem przepisów prawa i zachowaniem staranności. Zgodnie z dostępnymi statystykami nawet 90% osób poszkodowanych w wypadku nie otrzymuje pełnej kwoty odszkodowania z OC sprawcy lub AC.

 

Nasza Spółka dba o to, aby poszkodowani w wypadku kierowcy otrzymywali odszkodowania, jakie im się należą. Pomagamy na każdym etapie dochodzenia swoich roszczeń po wypadku: w momencie zgłaszania szkody, po odrzuconym odwołaniu oraz po otrzymaniu zaniżonego odszkodowania. Bezpłatnie sprawdzamy słuszność decyzji wydanych przez ubezpieczyciela, a działania mające na celu odzyskanie niedoszacowanej części prowadzimy w formie odkupu odszkodowania lub na drodze sądowej. Rozwiązania dopasowujemy do konkretnego przypadku oraz oczekiwań poszkodowanego.

Szkody komunikacyjne likwidujemy poprzez:

  • odkup
  • wystąpienie na drogę sądową bez wkładu finansowego,
  • wystąpienie na drogę sądową z wkładem własnym.

Osoba odpowiedzialna:

Grzegorz Polak

Dyrektor Operacyjny

GŁOWACZ POLAK Kancelaria Prawna świadczy pełen zakres usług prawnych adresowanych zarówno do osób fizycznych, jak i wszelkiego typu organizacji.

Wszyscy członkowie naszego Zespołu każdego dnia w ramach swojej pracy dokładają wszelkich starań, aby móc dostarczać naszym Klientom w pełni adekwatne do sytuacji i maksymalnie efektywne rozwiązania prawne z zastosowaniem najbardziej profesjonalnych standardów.

Skontaktuj się

Biura

Biuro centralne:
Karolkowa 50 lok. 4
01-203 Warszawa

  Biuro regionalne:
Plac Kardynała Wyszyńskiego 1
26-400 Przysucha