Edit

Skontaktuj się z nami!

Biuro Centralne

Biuro regionalne

Misja

W GŁOWACZ POLAK Kancelaria Prawna nie dążymy wyłącznie do jak największej ilości Klientów, rozwiązanych problemów, czy wygranych spraw sądowych, lecz do osiągnięcia przez naszych Klientów takiego stanu, aby wyżej wymienione dylematy ograniczyć do minimum. Miarą naszych osiągnięć jest zatem skala komfortu prowadzonych przez naszych Klientów działalności biznesowych lub zawodowych, którzy wolą skupiać się na swoich profesjach, a aspekty prawne wolą powierzać specjalistom, oszczędzając swój cenny czas.

Nasze specjalizacje, w których każdy z nas z powodzeniem działa od kilku lat są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku i naszych Klientów, lecz po części również są rozwiązaniami, które obecnie stanowią novum w obrocie gospodarczym. Stale poszerzamy swoje portfolio zwracając szczególną uwagę na to, aby implementować w nasze rozwiązania innowacje informatyczne i techniczne.

GŁOWACZ POLAK Kancelaria Prawna świadczy pełen zakres usług prawnych adresowanych zarówno do osób fizycznych, jak i wszelkiego typu organizacji.

Wszyscy członkowie naszego Zespołu każdego dnia w ramach swojej pracy dokładają wszelkich starań, aby móc dostarczać naszym Klientom w pełni adekwatne do sytuacji i maksymalnie efektywne rozwiązania prawne z zastosowaniem najbardziej profesjonalnych standardów.

Skontaktuj się

Biura

Biuro centralne:
Karolkowa 50 lok. 4
01-203 Warszawa

  Biuro regionalne:
Plac Kardynała Wyszyńskiego 1
26-400 Przysucha