Edit

Skontaktuj się z nami!

Biuro Centralne

Biuro regionalne

Historia

Nasze przedsiębiorstwo powstało na bazie indywidualnej praktyki jednego z partnerów – Grzegorza Polaka, a następnie stworzonej przez niego Spółki działającej pod nazwą Kancelaria Prawna EXPRESSIS VERBIS z/s w m. Przysucha, która w latach 2016 – 2017 zajmowała się wyłącznie prowadzeniem spraw odszkodowawczych dotyczących osób fizycznych i przedsiębiorców. Od 2018 r. Spółka – odpowiadając na zapotrzebowanie rynku wynikające głównie ze zmian prawa unijnego – rozpoczęła świadczenie szeroko pojętych usług prawnych z zakresu compliance, a także innych wynikających z oczekiwań klientów, na rzecz wszelkiego typu organizacji. W 2022 r. do grona osób zarządzających Spółką dołączył dr Jakub Głowacz, jej siedziba została przeniesiona do m. st. Warszawy, zaś zespół prawników uległ poszerzeniu o m.in. doradcę restrukturyzacyjnego i doradcę podatkowego.

GŁOWACZ POLAK Kancelaria Prawna świadczy pełen zakres usług prawnych adresowanych zarówno do osób fizycznych, jak i wszelkiego typu organizacji.

Wszyscy członkowie naszego Zespołu każdego dnia w ramach swojej pracy dokładają wszelkich starań, aby móc dostarczać naszym Klientom w pełni adekwatne do sytuacji i maksymalnie efektywne rozwiązania prawne z zastosowaniem najbardziej profesjonalnych standardów.

Skontaktuj się

Biura

Biuro centralne:
Karolkowa 50 lok. 4
01-203 Warszawa

  Biuro regionalne:
Plac Kardynała Wyszyńskiego 1
26-400 Przysucha